Hakkımızda

MARMARA METAL MAMÜLLERİ TİC. A.Ş

1994 yılında kurulan İstanbul merkezli Marmara Metal, Orta Doğu ve Avrupa ülkelerinde demir, çelik ve döküm endüstrisine yönelik olarak geniş bir zincirde malzeme ve hammadde sağlayan önde gelen ticaret firmalarından biridir. Bu doğrultuda her sene gerçekleştirdiği ihracatlar neticesinde İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri tarafından ödüllendirilen bir firmadır.

Marmara Metal dünya çapındaki bağlantı kanallarını kullanarak hammaddeleri Çin, Bağımsız Devletler Topluluğu, Hindistan, Güney Afrika, Brezilya ve Avrupa ülkelerinden temin etmektedir. Firma Ferro Alyajlar, Demir Dışı Metaller, Pik Demir, Metalürjik Kok, Grafit Elektrot, Karbon Verici, Refrakter ve diğer katkı maddeleri üzerine uzmanlaşmıştır.

Ticaret faaliyetlerinin yanı sıra Marmara Metal, Türkiye'nin çeşitli yerlerinde krom cevheri, mangan cevheri, bakır konsantresi madenlerine sahiptir. Merkez ofisi İstanbul'da olmak üzere idari bina ve depoları ile 100.000 m2 alanda hizmet vermekte olup, bu depolar metalürji marketi görevi üstlenmekte ve kendisine ait 40 kamyon ile müşterilerine zamanında teslimat hizmeti sunmaktadır. Ankara, Konya ve İzmir'de de stok sahaları ve satış ofisleri mevcuttur.

Grup Şirketlerimiz

Bizimle İletişime Geçin!

Aklınızdaki tüm soruları uzmanlarımıza danışın.

Bizi Arayın

+90 216 447 29 55

Mail Yollayın

marmara@marmarametal.com